
Алмаз дискі, 180 х 22.2 мм, тұтас, ылғалды кесу Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross ф180х22,2 мм 730417 тұтас алмазды жүзі гранит пен керамогранитті, плиткаларды, мәрмәр мен тасты ылғалды кесуге арналған. Ол үлкен көлемдегі жұмыстарға арналған, қону диаметрі 22,2 мм болатын кәсіби UHM немесе плитка кескіштермен жұмыс істеуге жарамды. Тұтас конструкция материалдарда жарықтар қалдырмайды, сондықтан кесінді ұқыпты және тегіс болады. Алмазды кесуді қызып кетуден және жоғары сапалы шаңды кетіруден қорғау үшін дискіні сумен салқындату арқылы жүргізу ұсынылады. Артықшылықтары Жоғары сенімділік — диск ыстық престеу әдісімен жасалған. Кесудің тиімділігі мен жылдамдығы — кесу сегменттері ретінде 40-50 мкм ірі синтетикалық алмастар қолданылады. Алмаздардың жоғары концентрациясы бар 10 мм кең жұмыс бөлігі — өнімділік тіпті жылдам кесу кезінде де жоғары деңгейде сақталады. Қызып кетуге және шамадан тыс жүктемелерге төзімділік — металл байланысы жоғары сапалы компоненттерден (кобальт, күміс және т.б.) жасалған. Марганец қоспасы бар 65Mn болаттан жасалған корпус — жақсы серіппелі қасиеттер дискінің деформациясын және сынуын болдырмайды. Коррозияға қарсы қорғаныс — корпус түссіз лакпен қапталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 212 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90904 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.90904.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 730-Диски отрезные алмазные "GROSS", "БАРС" |
| Диаметрі | 180 мм |
| Өңдеу материалы | камень, керамогранит, плитка, мрамор |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996119595 |
- Бағасы: 5 183 ₸

