
Тістегеріш ҚББ-125.00.00.004-01
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
95440003 айналмалы қозғалысты барабан тәжіне беру үшін бетон араластырғыштарға орнатылады. Ол СБР 100/120/132 және DENZEL B-125/160/180/200 үлгілерінде қолданылады. Ол ерітінділерді араластырудың жоғары жылдамдығына қол жеткізу үшін саңылауларсыз берік адгезияға кепілдік береді. Артықшылықтары: Шойыннан құйылған, бұл оның беріктігі мен жұмыс істеу мерзімін арттырады. Тік тісті конструкция жұмыс кезінде үйкелісті барынша азайта отырып, жоғары тиімділікті қамтамасыз етеді. Тісті доңғалақ тозуға төзімділігін арттыру үшін шыңдалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.335 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 68 мм |
| _пакеттегі ені | 68 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Қаптамадағы габариттері | 21 x 70 x 70 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған қосалқы бөлшектер |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 960-Бетон араластырғыштарға арналған қосалқы бөлшектер |
| Материал | Шойын |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБР-100, СБР-120, СБР-132 (кроме СБР-132А.5, СБР-132Н), Denzel В-125, В-160, В-180, В-200 |
| Қолдану | СБР-100,СБР-120,СБР-132 (СБР-132А.5,СБР-132Н қоспағанда), Denzel В-125,В-160, В-180, В-200 үшін |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800049094 |
- Бағасы: 4 654 ₸

