
Тәж СБТ-132.01.00.001
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тәж СБР-132.01.00.001 арт. 95440004 Ресей СБР 100/120/132 және DENZEL B-125 маркалы бетон араластырғыштарында жетек элементі ретінде қолданылады. Ол цемент ерітінділерінің жылдам және сапалы қоспасын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Шойыннан жасалған, сондықтан оның беріктігі мен төмен құны бар. Коррозиядан қорғау үшін ұнтақ бояумен қапталған. Тәж барабанға арнайы құлақшалар арқылы бекітіледі, сондықтан оның бетон араластырғыштың құрылымын әлсірететін саңылаулары жоқ. Тәждің ұлғайтылған қалыңдығы бетон араластырғыштың жұмысынан болатын шу мен дірілді азайтуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 650 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 33 мм |
| _пакеттегі ені | 650 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Қаптамадағы габариттері | 33 x 650 x 650 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған қосалқы бөлшектер |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 960-Бетон араластырғыштарға арналған қосалқы бөлшектер |
| Материал | Шойын |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБР-100, СБР-120, СБР-132 (СБР-132Н қоспағанда), Denzel В-125 |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800049100 |
- Бағасы: 23 830 ₸

