
Белдік 610j5, СБТ үшін-100,120,132.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Белдік Лебедян бетон араластырғыштары үшін ауыстырылатын элемент болып табылады. Айналу моментін қозғалтқыштан барабан білігіне беруге арналған.Ерекшеліктершина тозуға төзімді резеңкеден жасалғаншина жиынтығы - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 11 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _пакеттегі ені | 12 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Қаптамадағы габариттері | 12 х 300 х 300 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған қосалқы бөлшектер |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 960-Бетон араластырғыштарға арналған қосалқы бөлшектер |
| Материал | резина, полиэфирный корд |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБР-100, СБР-120, СБР-132 (СБР-132Н қоспағанда) |
| Қолдану | дляСБР-100, СБР-120, СБР-132(кроме СБР-132Н) |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800049117 |
- Бағасы: 4 135 ₸

