
Тәж СБТ-170.00.00.003-02
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тәж СБР-170.00.00.003-02 арт. 95448004 Ресей СБР-150, СБР-170, СБР-190 және Denzel B-160, B-180, B-200 маркалы бетон араластырғыштарға орнатылады. Ол барабанды айналдыру үшін айналу моментін тасымалдайды және бетон араластырғыштың сенімді жұмысын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Тәждің беріктігін ол құйылған шойын қамтамасыз етеді. Арнайы бояумен өңдеу тәждің коррозияға төзімділігін арттырады. Тәжде тесіктердің орнына барабанға бекітуге арналған арнайы құлақшалар бар, сондықтан ол бетон араластырғыштың құрылымын әлсіретпейді. Сақинаның қалыңдығының артуына байланысты бетон араластырғыш жұмыс істеп тұрған кезде шу мен діріл деңгейі төмендейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 720 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 720 мм |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Қаптамадағы габариттері | 35 x 715 x 715 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған қосалқы бөлшектер |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 960-Бетон араластырғыштарға арналған қосалқы бөлшектер |
| Материал | Шойын |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБР-150, СБР-170, СБР-190, Дензель В-160, В-180, В-200 |
| Қолдану | СБР-150, СБР-170, СБР-190, Denzel B-160, В-180,В-200 үшін |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800049131 |
- Бағасы: 31 549 ₸

