
Белдік 610j7, SBR үшін-150,170,190; Denzel B-125, 160,180, 200.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Белдік 7 PJ 610 150/170/190 үлгісіндегі бетон араластырғыштарға және B-125/160/180/200 үлгісіндегі DENZEL бетон араластырғыштарына орнатылады. Оның көмегімен барабанға айналмалы қозғалыс беріледі. Артықшылықтары: Тозуға төзімді резеңкеден жасалған, сондықтан ол берік және жоғары ресурсқа ие. Серпентинді сымның арқасында белдік жұмыс кезінде сырғып кетпейді, сондықтан бетон араластырғыш бос тұрмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 310 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 20 мм |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Қаптамадағы габариттері | 16 х 300 х 300 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған қосалқы бөлшектер |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 960-Бетон араластырғыштарға арналған қосалқы бөлшектер |
| Материал | резина, полиэфирный корд |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБР-150, СБР-170, СБР-190, Дензель В-125, В-160, В-180, В-200 |
| Қолдану | дляСБР-150, СБР-170, СБР-190,DENZEL B-125, B-160, B-180,B-200 |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800049148 |
- Бағасы: 4 788 ₸

