
Тәж СБТ-260.02.00.011
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тәж СБР-260.02.00.011 арт. 95454004 бетон араластырғыш барабанының айналуын қамтамасыз етеді, айналу моментін біліктен береді. Ол TM Kazakhstan SBR-220, SBR-220-01, SBR-260, SBR-260-01 үлгілеріне арналған. Тәж құрылыс ерітінділерін тегіс болғанша тез илеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Тәжі шойыннан құйылған, сондықтан оның беріктігі мен жоғары ресурсы бар. Ұнтақты бояу жабыны тәжді коррозиядан қорғайды. Тәждің саңылаулары жоқ, барабанға арнайы құлақшалармен бекітіледі, сондықтан бетон араластырғыштың құрылымын әлсіретпейді. Тәждің ұлғайтылған қалыңдығы бетон араластырғыш жұмыс істеп тұрған кезде шу мен дірілдің төмендеуіне қол жеткізуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 15.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 830 мм |
| _пакеттегі ені | 830 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Қаптамадағы габариттері | 56 x 822 x 822 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған қосалқы бөлшектер |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 960-Бетон араластырғыштарға арналған қосалқы бөлшектер |
| Материал | Шойын |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБТ-220, СБТ-220-01, СБТ-260, СБТ-260-01 |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800049162 |
- Бағасы: 51 392 ₸

