
Белдік 10 PJ 584
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон араластырғыштардың үлгілеріне арналған белдік: SBR-220, SBR-220-01, SBR-260, SBR-260-01. Лебедян бетон араластырғыштары үшін ауыстырылатын элемент болып табылады. Айналу моментін қозғалтқыштан барабан білігіне беруге арналған.Ерекшеліктершина тозуға төзімді резеңкеден жасалғаншина жиынтығы - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 30 мм |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Қаптамадағы габариттері | 24 x 285 x 285 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған қосалқы бөлшектер |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 960-Бетон араластырғыштарға арналған қосалқы бөлшектер |
| Материал | резина, полиэфирный корд |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБТ-220, СБТ-220-01, СБТ-260, СБТ-260-01 |
| Қолдану | для СБР-220, СБР-220-01, СБР-260, СБР-260-01 |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800049179 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

