
Тісті ҚББ-320.00.00.012 (ҚББ үшін-440.500)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жетек тетігі СБР-320.00.00.012 арт. 95458003 СБР-440А бетон араластырғыштарына орнатылады.1 және СБР-500А.1 қозғалтқыштан барабан тәжіне айналмалы қозғалысты беру үшін. Ол құрылыс ерітінділерінің сапалы араласуын қамтамасыз ете отырып, бірқалыпты және серпіліссіз жұмыс істейді. Артықшылықтары: Шойыннан құйылған, сондықтан оның ресурсы мен беріктігі жоғары. Бетон араластырғыштың сақинасына тік тісті қондыру үйкелісті азайтады, сондықтан тісті доңғалақ аз қызады және қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады. Тісті доңғалақ беріктік пен тозуға төзімділікті арттыру үшін шыңдалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 2.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 106 мм |
| _пакеттегі ені | 106 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Қаптамадағы габариттері | 50 х 112 х 112 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 960-Запчасти к бетоносмесителям |
| Материал | Шойын |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБР-440А.1, СБР-500А.1 |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800049186 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

