
Тәж СБТ-320.02.00.005-01
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тәж СБР-320.02.00.005-01 арт. 95458004 бетон араластырғыштың барабанына айналу моментін береді, оның айналуын қамтамасыз етеді. Ол Ресей брендінің SBR-220, SBR-220-01, SBR-260, SBR-260-01 үлгілеріне жарамды. Тәж бетон араластырғыштың тиімділігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Тәждің материалы шойын болып табылады, бұл оның беріктігі мен ресурсын арттырады. Тәж коррозиялық ортаның әсерінен бұзылмайды, себебі ол коррозияға қарсы жабынмен өңделеді. Тәжді барабанға бекіту оның денесінен тыс орналасқан арнайы құлақшалардың көмегімен жүзеге асырылады. Тәжде тесіктердің болмауы бетон араластырғыш құрылымының әлсіреуіне жол бермейді. Бетон араластырғыштан шығатын шу мен діріл деңгейі сақинаның қалыңдығының жоғарылауына байланысты төмендейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 28.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1005 мм |
| _пакеттегі ені | 1005 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Қаптамадағы габариттері | 73 x 894 x 894 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 960-Запчасти к бетоносмесителям |
| Материал | Шойын |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБР-440А.1, СБР-500А.1 |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800049193 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

