
Белдік 8 PK 818
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Белдік 8 PK 818 арт. 95458006 қозғалтқыштан бетон араластырғыш білігіне айналу моментін беру үшін қолданылады. Ол Лебедянь СБР-440А үлгілері үшін жарамды.1 және СБР-500А.1. Артықшылықтары: Тозуға төзімді резеңкеден жасалған, бұл белдіктің беріктігі мен қызмет ету мерзімін арттырады. Оның полиэфирлі сымы бар, сондықтан ол жұмыс кезінде сырғып кетпейді және бетон араластырғыш бос жүріс жасамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.028 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 30 мм |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Қаптамадағы габариттері | 25 x 400 x 400 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 960-Запчасти к бетоносмесителям |
| Материал | резина, полиэфирный корд |
| Бетон араластырғыштар үшін жарамды | СБР-440А.1, СБР-500А.1 |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800049209 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

