
Дизельді жылу генераторы DH-15D, 15 кВТ Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех DH-15D үнемді дизельді жылу генераторы тұрғын емес үй-жайларды жылытуға көмектеседі: шеберхана, қойма, ангар және т.б. Сондай-ақ, оны құрылыста беттерді кептіру, траншеяларды жібіту және бетонды жылыту үшін пайдалануға болады. Жылу генераторы жылу қуаты 15 кВТ және ауа ағыны 300 м3/сағ арқасында бөлмені 250 м3 дейін жылытуға қабілетті. 18,5 л үлкейтілген жанармай багы және 1,3 л/сағ төмен отын шығыны жанармай құюды қажет етпей-ақ 14 сағатқа дейін жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Қорғаныс жүйесі жұмыс қауіпсіздігін қамтамасыз етеді: қызып кету, өрт сөну және электр қуатын өшіру кезінде отын беру тоқтатылады. Жылу генераторын толтыру үшін дизельдік отынның кез келген түрін пайдалануға болады: арктикалық, қысқы және жазғы. Жану камерасы жоғары температураға (1000 °С дейін) шыдайды. Бөлмедегі белгіленген температураны ұстап тұру үшін сыртқы термостатты қосуға болады. Жылу генераторын тіпті суық ауа райында (-40 °С дейін) пайдалануға болады. Қос қабырғалы корпус жылу шығынын азайтады, ал үстіңгі қабат қызбайды, бұл күйіп қалу қаупін азайтады. Металл корпус ыстыққа төзімді бояумен боялған, бұл оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Жылу генераторы тікелей қыздыру жүйесінің арқасында жоғары тиімділікке ие. Жылу шағылыстырғыш қалқан жылу шығынын азайтады және ашық жалынның таралуына жол бермейді. Индикатор шамының көмегімен жылу генераторының күйін бақылау оңай: тұрақты жұмыс кезінде жасыл шам жанады, ал қате пайда болған кезде қызыл шам жанады. Корпустағы манометр пайдаланушының қауіпсіздігі үшін жүйедегі жұмыс қысымын бақылауға мүмкіндік береді. Жылу генераторы оның тұрақтылығын қамтамасыз ететін тұғырмен жабдықталған. Корпуста тасымалдауға ыңғайлы болу үшін эргономикалық тұтқа қарастырылған. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 18 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 470 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 770 мм |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96465, 96475.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жанармай түрі | дизель отыны |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 989-Пушки тепловые дизельные |
| Ауа қысымы | 0,32 бар |
| Қуат | 15 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жылытылатын үй-жайдың көлемі кемінде | 250 м3 |
| Жанармай багының көлемі | 18.5 л |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки |
| Отын шығыны | 1,3 л/ч |
| Жылу сыйымдылығы | 15 кВт |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800049797 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

