
Газды жылу генераторы GH-18, 18 кВТ Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех GH-18 газ жылу генераторы, жылу қуаты 18 кВТ-қа дейін, ауа өнімділігі 500 м3/сағ дейін, көлемі 300 м3 дейінгі бөлмелерді тікелей жылытуға арналған. Ол қоймаларда, өндірістік цехтарда, өндірістік жылыжайларда және басқа да ауылшаруашылық нысандарында орнатылады, қабырғаларды тиімді және қауіпсіз кептіреді және жөндеу-құрылыс жұмыстарының басқа түрлерін жеңілдетеді. Жылу генераторы пропанмен жұмыс істейді, оны өте үнемді пайдаланады, ал газдың толық жануы жоғары тиімділікті қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Қуат түймесінде жұмсақ пластиктен жасалған қорғаныс қақпағы бар, ол оны кір мен ылғалдан қорғайды. Қауіпсіздік жүйесінің арқасында қыздырғыш қызып кетсе, электр қуаты өшіп қалса немесе сөніп қалса, жылу генераторының жұмысы тоқтатылады. Бұл төтенше өрт жағдайларының туындауына және қызып кетуден жылу генераторының зақымдалуына жол бермейді. Шектеу термостаты жылу генераторы қызып кеткен жағдайда газды беруді тоқтатады, оны істен шығудан және өрттен қорғайды. Жылу генераторының корпусы коррозияға жол бермеу үшін ыстыққа төзімді бояумен боялған. Беріліс қорабы бар шланг жеткізу көлеміне кіреді, сондықтан шығын материалдарын іздеуге уақыт пен ақшаны жұмсаудың қажеті жоқ. Саусақ асты ойықтары бар тұтқа жылу генераторын тасымалдауды ыңғайлы етеді. Негіздің үлкен ауданы жылу генераторының тұрақтылығын арттырады. Жылу генераторы үй-жайларды жылытуға кететін шығындарды айтарлықтай төмендетеді, өйткені газ салыстырмалы түрде арзан отын түрі болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 6.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 320 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.11.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.АД71.В.02262-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96450, 96455, 96460.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АД71.В.02262-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 235 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жанармай түрі | пропан |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 988-Газды жылу зеңбіректері |
| Сұйытылған газдың қысымы | 1,5 бар |
| Саптаманың диаметрі | 0,7 мм |
| Сұйытылған газдың максималды шығыны | 1,2 кг/ч |
| Қуат | 18 кВт |
| Жылыту кезіндегі қуат | 18 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800049773 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

