
Газды жылу генераторы GH-38, 38 кВТ Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех GH-38 газды жылу генераторы тұрғын емес үй-жайларды: қоймаларды, шеберханаларды, құрылыс алаңдарын ауамен жылыту үшін қолданылады. Газдың жануы адамдарға зиянды заттарды шығармай жүреді, бұл жылу генераторын жақсы желдетілетін жабық жерлерде пайдалануға мүмкіндік береді: құрылыс алаңдары, жылыжайлар, қоймалар және т.б. Жоғары жылу қуаты - 38 кВТ және ауа өнімділігі - сағатына 850 м3 дейін жылу пистолеті үй-жайларды 680 м3 дейін жылдам жылытуды қамтамасыз етеді. Бұл жағдайда өлшемдері 60,5 x 33 x 52,5 см-ден аспайды, ал салмағы 12 кг-нан сәл асады. Артықшылықтары: Отынның толық жануы есебінен басқа жылу қаруларымен салыстырғанда жоғары ПӘК қамтамасыз етіледі. Қуат түймесі ылғал мен шаңның ішке кіруіне жол бермейтін мөлдір қақпақпен қорғалған. Қызып кету, электр қуатының үзілуі және оттық жалынының сөнуі кезінде жұмыс тоқтайды. Мұндай шешім апаттық жағдайлардың және генератордың істен шығуының алдын алады. Кіріктірілген термостат жылу генераторы қызып кеткен жағдайда газды беруді тоқтатады, оны өрттен қорғайды. Тасымалдау тұтқасында саусақ асты ойықтары бар, сондықтан жылу генераторын бір жерден екінші жерге тасымалдау ыңғайлы. Екі тірек табан жұмыс орнында тұрақты жағдайды қамтамасыз етеді. Редукторы бар шланг жылу пистолетімен бірге жеткізіледі, сондықтан пайдаланушыға керек-жарақтарды табу үшін ресурстарды ысырап етудің қажеті жоқ. Газ — отынның ең тиімді түрі, сондықтан жылу шығындары аз болады және жылу генераторын сатып алу қысқа мерзімде өзін ақтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 13.86 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 525 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 640 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.11.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.АД71.В.02262-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96450, 96455, 96460.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АД71.В.02262-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 360 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жанармай түрі | пропан |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 988-Газды жылу зеңбіректері |
| Сұйытылған газдың қысымы | 1,5 бар |
| Саптаманың диаметрі | 1,25 мм |
| Сұйытылған газдың максималды шығыны | 1,8/2,6 кг/ч |
| Қуат | 38 кВт |
| Жылыту кезіндегі қуат | 38 кВт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800049780 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

