
Дизельді жылу генераторы DH-20D, 20 кВТ Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех DH-20D сенімді дизельді жылу генераторы өнеркәсіптік қолдануға арналған: қоймаларды, шеберханаларды және басқа өндірістік үй-жайларды жылытуға арналған. Ол сондай-ақ суық мезгілде құрылыс алаңында таптырмас көмекші болады: ол әрлеуден кейін беттерді құрғатады, топырақты ерітеді, құрылыс қоспаларын қыздырады. Жылыту қуаты 20 кВТ және ауа ағыны 350 м3/сағ ауа көлемі 325 м3 дейінгі бөлмені жылытуға жеткілікті. Жанармай шығыны 1,87 л/сағ құрайды, сондықтан 18,5 литрлік резервуар жанармай құюсыз (9 сағаттан астам) толық жұмыс күніне жетеді. Артықшылықтары: Кіріктірілген қорғаныс жүйесі қызып кеткенде, өрт сөнгенде және электр қуаты өшкенде іске қосылып, жанармай беруді тоқтатады, осылайша пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Жылу генераторын дизель отынының кез келген түрімен толтыруға болады: арктикалық, жазғы және қысқы. Жану камерасы сенімділігімен ерекшеленеді — 1000 °С дейін жоғары температураға шыдайды. Сыртқы термостат қосылған кезде жылу генераторы бөлмедегі белгіленген температураны ұстап тұруға қабілетті. Жылу генераторы -40 °С-қа дейінгі төмен температурада да тұрақты жұмыс істейді. Корпустың қос қабырғалары жылу шығынын азайтады, сонымен қатар күйіп қалу қаупін азайтады. Металл корпустың жоғары ресурсы ол боялған ыстыққа төзімді бояумен қамтамасыз етіледі. Тікелей қыздыру жүйесі тиімділіктің жоғары көрсеткіштеріне қол жеткізуге мүмкіндік береді. Жылу шағылыстырғыш қалқанның арқасында жылу шығыны азаяды және ашық жалынның таралуына жол берілмейді. Жылу генераторының дұрыс жұмыс істеуін бақылау үшін арнайы индикатор шамы қамтамасыз етілген: тұрақты жұмыс істегенде жасыл жанады, ал қызыл шам жүйедегі қателер туралы сигнал береді. Корпустағы манометрдің көмегімен жүйедегі жұмыс қысымын бақылауға болады, бұл қауіпсіз жұмысты қамтамасыз етеді. Жылу генераторының тұрақтылығын корпустағы тіреуіш қамтамасыз етеді. Корпустағы тұтқаның арқасында жылу генераторын тасымалдауға ыңғайлы. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 19.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 470 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 770 мм |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96470.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жанармай түрі | дизель отыны |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 989-Пушки тепловые дизельные |
| Ауа қысымы | 0,31 бар |
| Қуат | 20 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жылытылатын үй-жайдың көлемі кемінде | 250 м3 |
| Жанармай багының көлемі | 18.5 л |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки |
| Отын шығыны | 1,87 л/ч |
| Жылу сыйымдылығы | 20 кВТ |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800049803 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

