
Газды жылу генераторы GH-10, 10 кВТ Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech GH-10 газды жылу генераторы кем дегенде 180 м3 бөлмені жылытуға қабілетті: өндірістік шеберхана, жылыжай, қойма, құрылыс алаңы. Ол сондай—ақ қабырғаларды тез кептіру, бетонды жылыту және т.б. Жылу генераторы пропанмен жұмыс істейді, оны өте үнемді тұтынады - небәрі 0,7 кг/сағ, сонымен бірге ауа өнімділігі 300 м3/сағ дейін 10 кВТ-қа дейін жылу қуатын қамтамасыз етеді. Тікелей қыздырылатын дизельді зеңбіректерден айырмашылығы, газдың жануы адамдарға зиянды заттарды шығармай жүреді. Пропанның толық жануы арқасында жоғары ПӘК қамтамасыз етіледі. Артықшылықтары: Пьезо тұтану жылу генераторын іске қосуды жеңілдетеді — түймені басу арқылы жалынды жағуға мүмкіндік береді. Кіріктірілген қауіпсіздік жүйесі оттықта жалын сөнсе, корпус қызып кетсе немесе желіден ажыратылса, газ беруді тоқтатады. Мұндай шешім апаттық жағдайлардың және жылу генераторының зақымдануының алдын алады. Шектеу термостаты жылу генераторы қызып кеткен жағдайда газды беруді тоқтатады, оны өрттен қорғайды. Ыстыққа төзімді бояумен боялған қаңылтыр болаттан жасалған корпус ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Қуат түймесі шаң мен ылғалдың ішке кіруіне жол бермеу үшін пластик қаптамамен жабылған. Артқы тор жылу генераторына бөгде заттардың түсуіне жол бермейді, оның қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Эргономикалық түрде жасалған тұтқа жылу генераторының қозғалысын жеңілдетеді, ал үлкенірек негіз алаңы жылу генераторының жұмыс орнындағы тұрақтылығын арттырады, оның бүйіріне құлап кетуін болдырмайды. Беріліс қорабы бар шланг жеткізу көлеміне кіреді, сондықтан керек-жарақтарды қосымша сатып алудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 360 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.11.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.АД71.В.02262-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96450,%2096455,%2096460.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АД71.В.02262-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жанармай түрі | пропан |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 988-Газды жылу зеңбіректері |
| Сұйытылған газдың қысымы | 1,5 бар |
| Саптаманың диаметрі | 0,6 мм |
| Сұйытылған газдың максималды шығыны | 0,7 кг/ч |
| Қуат | 10 кВт |
| Жылыту кезіндегі қуат | 10 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800049766 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

