
Баспалдақ, 2 х 12 саты, алюминий, екі секциялы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 97912 алюминийден жасалған екі секциялы баспалдақ әрқайсысы 12 сатыдан тұратын 2 секциядан тұрады. Тұрмыстық және жартылай кәсіптік пайдалануға арналған екі жақты баспалдақ ретінде пайдаланылады. Артықшылықтары Рамка престеу әдісімен тікбұрышты қиманың алюминий профилінен жасалған, салмағы мен беріктігі жеңіл, 150 кг-ға дейінгі жүктемелерге төтеп бере алады. Алынбалы тұрақтандырғыштың арқасында баспалдақ көлденең бетке тұрақты орналасады. Еден жабыны сызаттардан пластикалық тығындармен қорғалған. Профильді сатылардағы сырғанауға қарсы ойықтар және максималды биіктіктегі қауіпсіздік шектеулері пайдаланушының қауіпсіздігін арттырады. Баспалдақ тез жиналады және бөлшектеледі, сақтау және тасымалдау кезінде көп орын алмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 10.33 кг |
| Секциялар саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 3350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 25.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АЖ40.Н00067 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "СамараТест" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.АЖ40.Н00062.pdf |
| _пакеттегі ені | 392 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 3330 х 395 х 125 мм |
| Топ | Баспалдақтар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 977-Баспалдақ-басқыштар |
| Ұзындығы | 5620 мм |
| Сатылар саны | 12 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жұмыс биіктігі | 6.1 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800049933 |
- Бағасы: 52 683 ₸

