
Қалыпталған техникалық маска, 5 дана, Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құйылған техникалық маска Sparta 892215, 5 дана. жиынтықта жоғары дәлдіктегі жабдықтар мен аспаптарға тыныс алудың кері әсерін болдырмауға көмектеседі: тұман, ылғал және т.б. Маскада жабдықтың зақымдану қаупінсіз нәзік жұмыстарды орындау ыңғайлы. Текстуралы полипропиленнен жасалған масканың артықшылығы ауаны жақсы өткізеді, сондықтан тыныс алуды қиындатпайды. Қорғаныс құралдары тостаған тәрізді пішіні, бастың серпімді серпімділігі және мұрын қысқышы арқасында бетке және мұрын көпіріне мықтап бекітіледі. Қалыпталған бұйымдар мыжылуға төзімді, бұл оларды тасымалдауды және сақтауды жеңілдетеді. жиынтықтағы 5 жартылай бетперде бір шебердің немесе шағын бригаданың ұзақ уақыт пайдалануына жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _баптамадағы саны | 5 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.05.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 00209-05-15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/00209-05-15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.026 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 892-Респираторлар |
| Клапан | Жоқ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996119267 |
- Бағасы: 219 ₸

