
Қасбеттік шпатель, тот баспайтын болат, 200 мм, екі компонентті Сибртех тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тот баспайтын болаттан жасалған СИБРТЕХ қасбеттік шпатель жөндеу-әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде, атап айтқанда, құрылыс ерітінділерін үлкенді-кішілі беттерге жағу, тегістеу және тегістеу үшін кеңінен қолданылады. Жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған жұмыс пышағы бұйымның ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді. Алюминий қатайтқышы жұмыс пышағының қисаюына жол бермейді. Екі компонентті эргономикалық тұтқа құралды сенімді ұстауды және ең ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.242 кг |
| Топ | Металл шпательдер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 855-Шпатели металлические с двухкомпонентной ручкой |
| Жайма материалы | нержавеющая сталь |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманың ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4606800050403 |
- Бағасы: 1 312 ₸

