
Қасбеттік шпатель, колоризацияланған серіппелі болат 65 г, 300 мм, Сибртех екі компонентті тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арнайы коррозияға қарсы жабыны бар серіппелі болаттан жасалған 65 Г СИБРТЕХ қасбеттік шпатель. Жөндеу-әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде, атап айтқанда, құрылыс ерітінділерін үлкенді-кішілі беттерге жағу, тегістеу және тегістеу үшін кеңінен қолдану. Өнімдер желім мен тығыздағыштарды кетіруге, тығыздалған жіктерді, есіктерді орнатқаннан кейін қатайтылған көбікті және т.б. тегістеуге өте ыңғайлы. Серіппелі болат 65Г сынықтар мен жарықтарға төзімді. Өзінің серпімділігіне байланысты бұл материал айтарлықтай деформациялық жүктемелерден кейін де бастапқы пішінін оңай қабылдайды. Алюминий қатайтқышы жұмыс пышағының қисаюына жол бермейді. Екі компонентті эргономикалық тұтқа құралды сенімді ұстауды және ең ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.284 кг |
| Топ | Металл шпательдер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 855-Шпатели металлические с двухкомпонентной ручкой |
| Жайма материалы | түрлі-түсті серіппелі болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Жайманың ені | 300 мм |
| Штрих-код | 4606800050021 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

