
Желімге арналған қалақша, пластмасса, тісті 2х2 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде құрылыс ерітінділері мен желім құрамдарын фактуралық жағуға арналған. Тұтқаның эргономикалық құрылымы ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 122 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.043 кг |
| Топ | Шпатели резиновые,пластмассовые |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 858-Резеңке, пластмасса шпательдер |
| Тістер | 2 х 2 мм |
| Жайма материалы | пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманың ені | 230 мм |
| Штрих-код | 4606800050502 |
- Бағасы: 150 ₸

