
Желімге арналған қалақша, пластмасса, тісті 4 х 4 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде құрылыс ерітінділері мен желім құрамдарын фактуралық жағуға арналған. Тұтқаның эргономикалық құрылымы ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.043 кг |
| Топ | Шпатели резиновые,пластмассовые |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 858-Резеңке, пластмасса шпательдер |
| Тістер | 4 х 4 мм |
| Жайма материалы | пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманың ені | 230 мм |
| Штрих-код | 4606800050519 |
- Бағасы: 150 ₸

