
Желімге арналған қалақ, пластмасса, 90 х 130 мм, тісті Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде жабысқақ құрамдарды тар беттерге текстуралық жағуға арналған. Тісті жиек желімнің бетке біркелкі таралуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.019 кг |
| Топ | Шпатели резиновые,пластмассовые |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 858-Резеңке, пластмасса шпательдер |
| Жайма материалы | пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманың ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4606800050540 |
- Бағасы: 59 ₸

