
Кресттер, 5 мм, плиткаларды төсеуге арналған, 60 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 88035 тақтайшаларын қалауға арналған кресттер, 60 дана. қаптамада, ені 5 мм плиткалық қосылыстарды қалыптастыруға арналған. Барлық бағыттарда мінсіз тегіс тігістерді алуға мүмкіндік береді, бұл қаптамаға ұқыпты көрініс береді. Әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдаланылады. Артықшылықтары Химиялық және механикалық әсерлерге төзімді пластмассадан жасалған, сондықтан тозуға төзімділік пен беріктікке ие. Жұмысқа ыңғайлы — тақтайшаға жабыспайды және жіктерден оңай шығарылады. Кресттер желімнен қарапайым сумен тез жуылады, сондықтан оларды бірнеше рет қолдануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| Қаптамадағы саны | 60 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Топ | Плиткаларды қалауға арналған кресттер мен сыналар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 880-Кресттер, сыналар, плиткаларды төсеуге арналған магнитті құлып |
| Өлшем | 5 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4606800051783 |
- Бағасы: 61 ₸

