
Құралдар жинағы, 1/4, 1/2, Cr-V, S2, күшейтілген корпус, 119 дана Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CrV және S2 болаттарынан жасалған Stels 14112, 1/4, 1/2 дюймдік құралдар жинағы 119 бөліктен тұрады, қатты соққыға төзімді пластиктен жасалған арматураланған қорапқа салынған, металл бекіткіштері бар, сақтау және тасымалдау кезінде мазмұнның сақталуын қамтамасыз етеді. Жиынтықтың кеңейтілген құрамы әртүрлі слесарлық-монтаждау жұмыстарын жүргізуге мүмкіндік береді — бекіткіштерді бұрау және бұрап алу құралдарынан басқа, жинаққа балға, ауыспалы қысқыштар және тістеуіктер кіреді. Жинақ автокөлік жүргізушілері мен автосервис қызметкерлеріне арналған, тұрмыстық жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде де пайдалы. Артықшылықтары Біріктірілген кілттер мен ұштық бастар өте берік және берік, өйткені термиялық өңдеуден өткен хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған. Бұрауыштар, қашаулар және кірістіру қашаулары жоғары сапалы жапондық S2 болаттан жасалғандықтан тозуға төзімділігін арттырды. Құралдар коррозияға ұшырамайды, олардан атласты күңгірт хромдау оларды қорғайды. Резеңке кірістірулердің арқасында ысырма кілттері қолыңыздан сырғып кетпейді. Ратчет кілттерінің корпусы коррозиялық заттарға төзімді, өйткені олар полипропиленмен қапталған. Ратчеттер бұрандалы бекіткіштерді шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді, себебі олардың қадамы небәрі 5 градус. Ратчет кілттері жылдам қалпына келтіру мүмкіндігінің арқасында саптаманы ауыстыруға кететін уақытты үнемдейді. Реверсінің жалаушалы қосқышы бекіткіштерді бұрауға да, бұрап алуға да мүмкіндік береді. Барлық құралдар сақтау және тасымалдау кезінде өз орындарында қалады, өйткені корпустың қоймаларында мықтап бекітілген. Жинақ элементтерінің жоғары сапасы өндірістің барлық кезеңдерінде технологиялық бақылауды растайды. Жинақ өмірлік кепілдікпен қамтамасыз етілген, оның егжей-тегжейлі шарттары кепілдік талонында сипатталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 11.79 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 395 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1355-Stels аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 119 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Ерекшеліктері | с трещоткой, отвертки, ШГИ, молоток, ключи |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм, 1/2 дюйм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127200 |
- Бағасы: 105 290 ₸

