
Құралдар жинағы, 1/2, Cr-V, S2, күшейтілген корпус, 58 дана Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 14113, 1/2 дюймдік құралдар жинағы, CrV және S2 болаттарынан жасалған, 58 бөліктен тұрады және арматураланған пластик қорапқа салынған. Үйде немесе гаражда слесарлық-монтаждау жұмыстарына арналған. Бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу, бөлшектерді ұстау және ұстау, сондай-ақ соққы жұмыстарына арналған құралдарды қамтиды. Соққыға төзімді қатты пластиктен жасалған, металл бекіткіштері бар қорап жиынтықты көліктің жүксалғышында тасымалдауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Біріктірілген кілттер мен розеткалар термиялық өңдеуден өткен хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, бұл оларға беріктік пен тозуға төзімділік береді. Бұрауыштар, қашаулар және кірістіру қашаулары жапондық S2 легирленген болаттан жасалған, сондықтан олар жүктемелерге төзімділікті арттырды. Аспаптардың бетіне тот басудан қорғайтын атласты күңгірт хромдалған жабын жағылады. Бекіткіш кілтте химиялық заттарға төзімді полипропилен жабыны және қолыңыздан сырғып кетпеу үшін резеңке кірістірулер бар. Ратчеттің қадамы 5 градусты құрайды, сондықтан кілт тар кеңістікте жұмыс істеуге өте ыңғайлы. Ысырма кілтінің жылдам қалпына келтіру мүмкіндігі бар, ол саптаманы бірнеше секунд ішінде ауыстыруға мүмкіндік береді. Жалауша қосқышы ысырманың айналу бағытын өзгертіп, бекіткіштерді бұрауға да, бұрап алуға да мүмкіндік береді. Құралдар сақтау және тасымалдау кезінде тәртіпті қамтамасыз ететін корпустың қоймасына мықтап бекітілген. Жинақ элементтері өндірістің барлық кезеңдерінде қатаң технологиялық бақылаудан өтті, бұл олардың сенімділігіне кепілдік береді. Жиынтыққа кепілдік өмір бойы жарамды, шарттар туралы толығырақ кепілдік талонынан оқи аласыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 6.533 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 305 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1355-Stels аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 58 |
| Бастың максималды өлшемі | 27 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 8 мм |
| Ерекшеліктері | с трещоткой, отвертки, ШГИ, молоток, ключи |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм, 1/2 дюйм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127217 |
- Бағасы: 61 740 ₸

