
Құралдар жинағы, 1/4, 3/8, 1/2, Cr-V, S2, күшейтілген корпус, 151 дана Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арматураланған қораптағы Stels 14114 құралдар жинағы Cr-V және S2 маркалы болаттан жасалған 1/4, 1/2 және 3/8 дюймдік шанақтары бар 151 элементті қамтиды. Ол автокөліктерге техникалық қызмет көрсету және жөндеу кезінде, сондай-ақ тұрмыстық тапсырмаларды орындау кезінде бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Құралдар автокөлік әуесқойлары мен өз қолдарымен жасаушыларға пайдалы болады. Артықшылықтары 72 тісті ысырмалар бекіткіштерді жұмсақ және тегіс айналдырады, бұл ыңғайлылықты арттырады. Жиынтықтың барлық бөлшектерінің беріктігі мен тозуға төзімділігі жоғары, өйткені хром-ванадий тобындағы және S2 болаттың жоғары сапалы маркаларынан жасалған және термиялық өңдеуден өткен Күңгірт коррозияға қарсы жабын құралдарды сынудан сенімді қорғайды. Резеңкеленген ысырмалар эргономикалық тұтқалардың арқасында қолыңызға ыңғайлы орналасады және бензин мен майдың әсерінен бұзылмайды. Жылдам ысыру механизмі ысырмадағы қондырмаларды оңай өзгертуге мүмкіндік береді. Жинақ металл құлыптары бар соққыға төзімді пластик қаптамада келеді, сондықтан оны тасымалдау оңай және сақтауға ыңғайлы. Өлшемдері қол қойылған қойма бөлшектерді бөлек ұяшықтарға мықтап бекітуге және қажетті саптаманы жылдам табуға мүмкіндік береді. Құралдардың жоғары сапасы халықаралық стандарттарға сәйкестігіне және өндірушінің өмірлік кепілдігіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 9.1 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 452 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 307 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1355-Stels аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 151 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм, 3/8 дюйм, 1/2 дюйм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127224 |
- Бағасы: 86 550 ₸

