
Құралдар жинағы, 1/4, 3/8, 1/2, Cr-V, S2, күшейтілген корпус, 216 дана Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 14115, 1/4, 3/8 және 1/2 дюймдік құралдар жинағы, CrV және S2 болаттан жасалған, күшейтілген корпуста бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге арналған 216 элементтен тұрады. Жинаққа жету қиын жерлерде — жағаларда, ұзартқыштарда және кардан түйіспелерінде жұмысты жеңілдететін керек-жарақтар кіреді. Соққыға төзімді қатты пластиктен жасалған қорапта металл бекіткіштер бар және сақтау және тасымалдау кезінде құралдардың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Жинақ гаражда немесе автосервис жағдайында автокөлікті жөндеуге жарамды. Артықшылықтары Термиялық өңдеуден өткен хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған ұштық бастар мен құрама кілттердің беріктігі жоғары. Жапондық S2 легирленген болаттан жасалған қашаулар мен бұрағыш деформацияға төзімділіктің жақсартылған көрсеткіштерімен сипатталады. Күңгірт хромдалған сатин жабыны бар құралдардың беті коррозияға ұшырамайды. Резеңке ендірмелері бар қорғаныш жабыны бар ысырма кілттері қолыңыздан сырғып кетпейді және май мен бензинге төзімді. 72 тісті ысырма механизмі ысырманың бірқалыпты қозғалысын қамтамасыз етеді және тар кеңістікте жұмыс істеуді жеңілдетеді. Жылдам қалпына келтіру түймесі саптаманы ауыстыру үшін бас құлпын бірден босатады. Реверсивті механизм ысырманың айналу бағытын бір қозғалыспен өзгертуге мүмкіндік береді. Құралдарды корпустың ложаларына орналастыру жинақты сақтауды және пайдалануды жеңілдетеді. Өндірістің барлық кезеңдерінде технологиялық бақылау жиынтықтың сапасына кепілдік береді. Жиынтыққа кепілдік өмір бойы жарамды және егжей-тегжейлері кепілдік талонында сипатталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 11.6 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 395 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1355-Stels аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 216 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Ерекшеліктері | с трещоткой, ключи |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127231 |
- Бағасы: 108 900 ₸

