
Май жинауға арналған таба, 8 Л Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 8 литр болатын Stels 56704 науасы автокөлікке техникалық қызмет көрсету процесінде майды, отынды және басқа да техникалық сұйықтықтарды жинау үшін қолданылады. Ол бір уақытта 8 литрге дейін сыйдыра алады, бұл пайдаланушыны жиі су төгу қажеттілігін болдырмайды. Ашық түрдегі дөңгелек паллет ыңғайлы және пайдалану оңай. Артықшылықтары Паллет жоғары ресурстармен сипатталады, өйткені мұнай мен бензиннің әсеріне төзімді пластиктен жасалған. Тұтқалар паллетті ыңғайлы тасымалдауға мүмкіндік береді. Арнайы шүмегінің арқасында сұйықтықты оңай төгуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 145 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 530 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 390 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.794 кг |
| Топ | Масленки, Шприцы плунжерные |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 532-Кәсіби майлау жабдықтары |
| Материал | Пластик |
| Көлем | 8 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4606800050670 |
- Бағасы: 3 531 ₸

