
Пневматикалық соққылы гайковерт G985, 1/2, Twin Hammer, 610 Нм, 9000 айн/мин, композитті Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross G985 57440 композиттік материалдан жасалған пневматикалық соққы кілті, 1/2 дюймдік қосылыс шаршысы, максималды айналу моменті 610 Нм және шпиндельдің айналу жиілігі 9000 айн/мин, Twin Hammer қос балғамен соғу механизмімен жабдықталған және гайкалар мен болттарды бұрап, бұрап алуға арналған. Жоғары кернеулі қосылыстарды оңай қатайтады және тот басқан бекіткіштермен жұмыс істейді. Ауа шығыны небәрі 120-480 л/мин құрайды, сондықтан кілт төмен қуатты компрессорлармен жұмыс істей алады. Құрал тұрмыстық жұмыстарға да, құрастыру цехында немесе автосервисте кәсіби мәселелерді шешуге де қолданылады.Артықшылықтарысенімділік — композиттік материалдан жасалған корпус соққыға және -35 градусқа дейінгі төмен температураға төзімді, сондықтан құрал белсенді пайдалануға төтеп бере алады.Төзімділік — жетек білігі мен соққы балғалары соққы кілтінің кілтінің ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз ету үшін берік CrVMo легирленген болаттан жасалған.Айналу сәтін баптау — бұрандалы қосылыстардың әртүрлі типтерімен жұмыс істеу үшін тарту күшін реттеудің 3 сатысы қарастырылған.Жұмыс кезіндегі жайлылық — пайдаланылған ауа шеберге жетпей, тұтқаның төменгі жағындағы саңылаулар арқылы шығады.Жеңіл салмағы 1,3 кг — құралды бір қолмен ұстауға ыңғайлы, бұл жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Расталған сапа — зауыттық ақауға кепілдік 3 жылды құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 1.586 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.11.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU C-TW.АГ03.В.18833 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/57440.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/RU C-TW.АГ03.В.18833.pdf |
| _пакеттегі ені | 167 мм |
| Бренд | GROSS |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 6.3 бар |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4F |
| Максималды айналу моменті | 610 Нм |
| Бекіткіштің максималды өлшемі | М16 |
| Корпус материалы | композициялық |
| Ерекшеліктері | соққының болуы, тез босатылатын штуцер |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Ауа шығыны минималды | 120 л/мин |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қосылу түрі | Бұрандалы |
| Соғу механизмінің түрі | Twin Hammer |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9000 об/мин |
| Штрих-код | 4044996041322 |
- Бағасы: 74 850 ₸

