
Пневматикалық соққылы гайковерт G1260,1/2, Twin Hammer, 813Нм, 7000 айн/мин Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кәсіби пневматикалық соққы кілті Gross G1260 бұрандалы бекіткіштерді бұрау және бұрау үшін қолданылады. Пневматикалық қозғалтқыш үзіліссіз жұмыс істейді, сондықтан кілт автоматты жөндеу шеберханаларында және құрастыру цехтарында қолданылады. Кілт 810 Нм жоғары айналу моментіне байланысты жоғары кернеулі жіптермен ең күрделі тапсырмаларды шешуге жарамды. Артықшылықтары: Жоғары бұрау дәлдігі — кілт тарту күшін таңдау үшін айналу моментінің 4 сатысына ие. Twin Hammer соғу механизмінің арқасында құрал тот басқан және тот басқан болттарды оңай өңдей алады. Корпус алюминийден жасалған, ал жетек білігі мен соққы балғалары легирленген болаттан жасалған, бұл кілт кілтінің беріктігі мен тозуға төзімділігін арттырады. Шығарылған ауа тұтқадағы саңылау арқылы шығады, сондықтан операторға кедергі жасамайды. Эргономикалық тұтқа басқару элементтеріне жылдам қол жеткізуді қамтамасыз етеді, бұл жұмыс ыңғайлылығын арттырады. Жылдам босату қосылымы кілт кілтін компрессорға оңай қосуды қамтамасыз етеді. 3 жыл кепілдік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 3.082 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 74 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.11.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU C-TW.АГ03.В.18833 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/57441.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/RU C-TW.АГ03.В.18833.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | GROSS |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 6.3 бар |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4F |
| Максималды айналу моменті | 813 Нм |
| Бекіткіштің максималды өлшемі | М16 |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Ерекшеліктері | соққының болуы, тез босатылатын штуцер |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Ауа шығыны минималды | 120 л/мин |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қосылу түрі | Бұрандалы |
| Соғу механизмінің түрі | Twin Hammer |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 7000 об/мин |
| Штрих-код | 4044996041308 |
- Бағасы: 81 240 ₸

