
Пневматикалық соққылы гайковерт G1285, 1/2, Twin Hammer, 1220Нм, 6500 айн/мин, композитті Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross G1285 57442 композиттік материалдан жасалған пневматикалық соққы кілті, 1/2 дюймдік қосылыс алаңы, максималды айналу моменті 1220 Нм және шпиндельдің айналу жиілігі 6500 айн/мин, бұрандалы қосылыстарды, соның ішінде жоғары кернеулі қосылыстарды орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. Оны 140 л/мин төмен ауа ағынының арқасында орташа қуатты компрессорлармен пайдалануға болады. Кілт кілті жоғары өнімділікке ие және автомобильдерге техникалық қызмет көрсету станцияларында және құрастыру цехтарында кәсіби жұмыстарға жарамды. Артықшылықтарысенімділік — композиттік материалдан жасалған корпус соққы жүктемелеріне және -35 градусқа дейінгі төмен температураға төтеп бере алады.Жоғары ресурс — жетек білігі мен соққы балғалары CrVMo легирленген болаттан жасалған.Тарту күшін реттеу — айналдыру моментін ауыстырып-қосқыш бекіткіш түріне байланысты қажетті режимді таңдауға мүмкіндік береді.Тиімділік — Twin Hammer сенімді және қуатты соққы механизмі тот басқан бекіткіштерді де бұрап алуға көмектеседі.Жұмыс кезіндегі жайлылық — пайдаланылған ауа тұтқаның төменгі жағындағы саңылаулар арқылы шығады және шеберге жетпейді.Эргономика — ыңғайлы корпус, салмағы 2 кг және ықшам өлшемдері 210 x 168 x 73,5 мм кілт кілтін жету қиын жерлерде жұмыс істегенде бір қолмен ұстауға мүмкіндік береді.3 жыл кепілдік — өндіруші растаған өнімнің жоғары сапасы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 2.324 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.11.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU C-TW.АГ03.В.18833 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/57442.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/RU C-TW.АГ03.В.18833.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | GROSS |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 6.3 бар |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4F |
| Максималды айналу моменті | 1220 Нм |
| Бекіткіштің максималды өлшемі | М16 |
| Корпус материалы | композициялық |
| Ерекшеліктері | соққының болуы, тез босатылатын штуцер |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Ауа шығыны минималды | 140 л/мин |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қосылу түрі | Бұрандалы |
| Соғу механизмінің түрі | Twin Hammer |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 6000 айн/мин |
| Штрих-код | 4044996041315 |
- Бағасы: 87 040 ₸

