
Пневматикалық соққылы гайковерт G985K2, 1/2, 610Нм 9000 айн/мин, жиынтығы 17 дана Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Максималды айналу моменті 610 Нм және 1/2 дюймдік қосылыс квадраты бар, шпиндельдің айналу жиілігі 9000 айн/мин болатын Gross G985K2 57445 пневматикалық соққы кілті 17 бөліктен тұратын жинаққа кіреді және бұрандалардағы, болттардағы және гайкалардағы бұрандалы жоғары кернеулі қосылымдарды бұрауды/босатуды жеңілдетеді. Ол үшін қуаты аз компрессор қолайлы, себебі құрал 120 л/мин ауаның аз мөлшерін тұтынады. Кілт кілті күнделікті өмірде де, кәсіби салада да — гаражда, құрастыру цехында, автосервисте, құрылыс алаңында қолданылады.Артықшылықтарытөзімділік — корпус композиттік материалдан жасалған, бұл оның зақымдануға төзімділігін қамтамасыз етеді.Сенімділік — CrVMo легирленген болаттан жасалған жетек білігі мен соққы балғалары жоғары механикалық кернеулерге төтеп бере алады.Жұмыс режимін орнату — айналдыру моментін ауыстырып-қосқыш бекіткіштің түріне сәйкес тарту күшін таңдауға мүмкіндік береді.Жоғары тиімділік — Twin Hammer арнайы соққы механизмінің арқасында кілт тіпті тот басқан қосылыстарды тез бұрап алады.Жылдам босату қосылымы — кілт кілті компрессорға оңай қосылады, бұл шебердің уақытын үнемдейді.Пайдалану ыңғайлылығы — шығару тесігі тұтқаның төменгі жағында орналасқан, сондықтан пайдаланылған ауа шеберге түспейді.Ойластырылған жабдық — жинаққа болат ұштары, май және ұзартқыш сым кіреді.Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — кілт кілті берік пластик қаптамада келеді.Зауыттық ақауға 3 жыл кепілдік — өнімнің жоғары сапасын өндіруші растайды. "
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 3.766 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 86 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 750 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.11.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU C-TW.АГ03.В.18833 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/57445.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/RU C-TW.АГ03.В.18833.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | GROSS |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 6.3 бар |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4F |
| Максималды айналу моменті | 610 Нм |
| Бекіткіштің максималды өлшемі | М16 |
| Корпус материалы | композициялық |
| Ерекшеліктері | соққының болуы, тез босатылатын штуцер |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Ауа шығыны минималды | 120 л/мин |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қосылу түрі | Бұрандалы |
| Соғу механизмінің түрі | Twin Hammer |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9000 об/мин |
| Штрих-код | 4044996041339 |
- Бағасы: 92 840 ₸

