
Пневматикалық ысырма G120,1/2, 122Нм, 160 айн/мин Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1/2 дюймдік бекіту алаңы, максималды айналу моменті 122 Нм және біліктің айналу жиілігі 160 айн/мин болатын Gross G120 57446 пневматикалық ысырмасы бұрандалы бекіткіштердің жылдам бұралуын және бұралуын қамтамасыз етеді. Кішкентай ұзартылған корпусының арқасында ол стандартты кілт кілтін пайдалану мүмкін емес жету қиын жерлерде жұмыс істеуге өте ыңғайлы. Ауа шығыны 105 л/мин құрайды, сондықтан құралды шағын қуатты компрессормен бірге пайдалануға болады. Пневматикалық крекер машина жасау кәсіпорындарында, құрастыру және слесарлық цехтарда, жеке шеберханаларда және шина жөндеу орталықтарында қолданылады.Артықшылықтарысынғыштық — төзімді композиттік материалдан жасалған корпус зақымдануға төзімді.Ыңғайлы қосу — кең бастау пернесі құралды пайдалануды жеңілдетеді.Реверс функциясы — бекіткіштерді бұраудан бұрауға жылдам өту үшін айналу бағытын өзгертуге болады.Сенімді бекіту — металл шар бекіткіштің сырғып кетуіне жол бермейді.Ыңғайлы жұмыс — резеңкеленген жабыны бар тұтқа қолда сенімді жатады және алақаннан сырғып кетпейді.Жеңіл салмағы 1,3 кг — жеңіл ысырма шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Жоғары сапа — зауыттық ақауға кепілдік 3 жылды құрайды, бұл құралдың сенімділігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 47 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.11.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU C-TW.АГ03.В.18833 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/57446.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/RU C-TW.АГ03.В.18833.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | GROSS |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 6.3 бар |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4F |
| Максималды айналу моменті | 122 Нм |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Айналымдар саны | 160 айн/мин |
| Штрих-код | 4044996105284 |
- Бағасы: 38 350 ₸

