
Пневматикалық бұрағыш G208, 1/4, 17Нм, 700 айн/мин Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бекіту өлшемі 1/4 дюйм, максималды айналу моменті 17 Нм және шпиндельдің айналу жиілігі 700 айн/мин болатын Gross G208 57448 пневматикалық бұрағыш ескі бекіткіштерді бөлшектеу және жаңаларын бұрау үшін қолданылады. Құралдың жоғары өнімділігі жұмысты жылдам орындауға мүмкіндік береді. Ауа шығыны 212 л/мин құрайды, сондықтан пневматикалық шуруповертті орташа қуатты компрессорға қосуға болады. Құрал қарқынды жүктемелерге оңай төтеп бере алады және ұзақ уақыт тоқтаусыз жұмыс істей алады, сондықтан ол күнделікті өмірде ғана емес, құрылыс алаңында да пайдалы болады.Артықшылықтарытозуға төзімділік — композиттік материалдан жасалған корпус жоғары беріктігімен сипатталады.Тарту күшін реттеу — айналу моменті 5-17 Нм шегінде реттеледі, соның арқасында оңтайлы жұмыс режимін орнатуға болады.Реверс функциясы — бекіткіштерді бұрап қана қоймай, бұрап алуға да болады.Жылдам босату қосылымы — бұрағыш компрессорға оңай қосылады, бұл шебердің уақытын үнемдейді.Ыңғайлы пайдалану — резеңке жабыны бар тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.Салмағы 1 кг — құралды ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға болады.зауыттық ақауға 3 жылдық кепілдік — өндіруші растаған өнімнің жоғары сапасы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 1.635 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.11.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU C-TW.АГ03.В.18833 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/57448.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/RU C-TW.АГ03.В.18833.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | GROSS |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 6.3 бар |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4F |
| Айналу сәті | 17 Нм |
| Максималды айналу моменті | 17 Нм |
| Ерекшеліктері | Реверс |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Бос жүрістегі жылдамдық | 700 об/мин |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Айналу жиілігі | 700 айн/мин |
| Штрих-код | 4044996113074 |
- Бағасы: 48 890 ₸

