
Пневматикалық бұрғы G302, 3/8, 1800 айн/мин, патрон 10 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
10 мм (3/8 дюйм) патрон және 1800 айн/мин айналу жиілігі бар Gross G302 57449 пневматикалық бұрғы диаметрі 10 мм-ге дейінгі құрал-саймандарға арналған және ағаш, металл және пластмасса конструкцияларында тесіктерді бұрғылауға мүмкіндік береді. Бұл қатты жүктеме кезінде де қызып кетпейтін сенімді құрал, сондықтан оны құрастыру зауыттарында, автосервистерде және құрылыс алаңдарында өндірістік мақсаттарда пайдалануға болады.Артықшылықтарытөзімділік — композиттік материалдан жасалған корпус механикалық зақымға төзімді және нөлден төмен температураға (-35 градусқа дейін) төтеп бере алады.Жабдықты оңай орнату — жылдам қысқыш патрон бұрғыларды ауыстыру уақытын үнемдейді.Реверс функциясы — кептеліп қалған жабдықты бұрап алу үшін патронның айналу бағытын өзгертуге болады.Жылдам ажыратылатын қосылым — құрал компрессорға оңай қосылады, бұл жұмысқа дайындалу уақытын үнемдейді.Ыңғайлы жұмыс — резеңкеленген тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және алақаннан сырғып кетпейді.Салмағы 1,3 кг — бұрғымен ұзақ уақыт жұмыс істеу шаршауды тудырмайды, бұл үлкен көлемдегі тапсырмаларды орындауға мүмкіндік береді.3 жыл кепілдік — құралдың жоғары сапасын өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 1.341 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.11.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU C-TW.АГ03.В.18833 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/57449.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/RU C-TW.АГ03.В.18833.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | GROSS |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 6.3 бар |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4F |
| Ерекшеліктері | соққының болуы, тез босатылатын штуцер |
| Патронның өлшемі | 10 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 1800 айн/мин |
| Штрих-код | 4044996046747 |
- Бағасы: 35 100 ₸

