
Ауаны дайындау блогы реттегіш-сүзгі-майлағыш G804, 1/2 Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross G804 ауаны дайындау қондырғысы өндірісте, құрылыс алаңдарында және автокөлік жөндеу шеберханаларында 10 барға дейінгі қысыммен жұмыс істейтін кез келген маркалы компрессорлармен бірге қолданылады. Ол жабдықтың 3 түрін бірден ауыстырады: қысым реттегіші, сүзгі және майлағыш. Қысым деңгейін реттегіш авариялық жағдайлардың алдын ала отырып, жұмыстың қауіпсіздігіне кепілдік береді. Ол сондай-ақ әртүрлі қысымда жұмыс істейтін пневматикалық құралдарды қосуға мүмкіндік береді: кілт кілттері, бүріккіш пистолеттер, үрлеу пистолеттері және т.б. Сүзгі майсыз және конденсатсыз таза сығылған ауаны қамтамасыз етеді. Майлаушы пневматикалық құралды майлау үшін май береді. Артықшылықтары: Блоктың 3000 л/мин жоғары өткізу қабілеттілігі өнімділік пен жұмыс сапасының төмендеуін болдырмайды. Блоктың болат корпусы сығылған ауаның әсерінен бұзылмайды, бұл оның ресурсын арттырады. Сүзгі ауаның жоғары сапасына кепілдік береді, өйткені пневматикалық магистральға 5 мкм бөлшектердің өтуіне жол бермейді. Су төгетін клапан оңай жұмыс істеуі үшін жиналған конденсатты автоматты түрде босатады. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 1.713 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 79 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 238 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-TW.АГ03.B.89311 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/57451.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-TW.АГ03.B.89311.pdf |
| _пакеттегі ені | 164 мм |
| Бренд | GROSS |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Максималды өткізу қабілеттілігі | 3000 л/мин |
| Максималды қысым | 10 атм |
| Қосылым өлшемі | 1/2F |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996036045 |
- Бағасы: 34 310 ₸

