
Пневматикалық бұрышты тегістеуіш машина G506.5", 11000 айн/мин Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Айналу жиілігі 11000 айн/мин болатын Gross G506 57454 пневматикалық бұрыштық тегістеуіш диаметрі 125 мм (5 дюймге дейін) дейінгі құралдар үшін жарамды. Құрал тас және металл материалдарын суды пайдаланбай кесуге және тегістеуге арналған. Өңделетін материалдардың максималды қалыңдығы 35 мм құрайды. Бұл жағдайда ауа шығыны небәрі 170 л/мин құрайды, сондықтан жұмыс істеу үшін қуатты компрессор қажет емес. Бұрыштық тегістеуіш немесе бұрыштық тегістеуіш құрылыс алаңында, автосервисте, арматура және дәнекерлеу цехтарында кәсіби жұмыстарға жарамды.Артықшылықтарысынғыштық — алюминий корпусы коррозияға ұшырамайды және механикалық зақымға төзімді.Қауіпсіздік — арнайы қаптама шеберді ұшатын ұшқындар мен шаңнан қорғайды, ал сақтандырғыш ҰШҚ-ның кездейсоқ іске қосылуына жол бермейді.Ыңғайлы пайдалану — резеңкеленген жабыны бар тұтқа қолға мықтап орналасады.Жұмысқа дайын — жабдықты ауыстыруға арналған кілттер жинағы кіреді, оларды бөлек сатып алудың қажеті жоқ.Расталған сапа — өндіруші зауыттық ақауға 3 жылдық кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 2.212 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 97 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.11.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU C-TW.АГ03.В.18833 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/57454.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/RU C-TW.АГ03.В.18833.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | GROSS |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 6.3 бар |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4F |
| Айналымдардың максималды саны | 11000 айн/мин |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Шпиндельді жіп | М10 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996105727 |
- Бағасы: 65 770 ₸

