
Спиральді шланг, арматураланған, дренажды, D 19 мм, 3 атм, 30 м Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 30 метр, Ф-19 мм Сибртех 67303 спиральді арматураланған дренаждық шланг 3 атмосфераға дейінгі қысымға төтеп бере алады. Техникалық және тағамдық сұйықтықтарды, соның ішінде ауыз суды тасымалдау үшін қолданылады. Сондай-ақ кондиционерлеу және желдету жүйелеріндегі конденсатты ағызу үшін пайдалы.Артықшылықтарыөнім жоғары сапалы және май мен бензинге төзімді ПВХ-дан жасалған, сенімділігі мен беріктігімен ерекшеленеді.ПВХ-дан жасалған шланг экологиялық қауіпсіз, себебі құрамында зиянды заттар жоқ.Шлангтың -5-тен +40 градусқа дейінгі кең температуралық диапазоны оны суық мезгілде пайдалануға мүмкіндік береді.Гофрленген құрылымының арқасында шланг жоғары қаттылыққа ие, сондықтан ол қарқынды пайдалану мен жүктемелерге төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 30 м |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2.7 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 3.9 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6703-Шланги спиральные армированные напорные |
| Диаметрі | 3/4 дюйм |
| Максималды қысым | 3 атм |
| Материал | ПВХ |
| Пайдалану температурасы | -5-тен +40°С-қа дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4606800051516 |
- Бағасы: 7 888 ₸

