
Спиральді шланг, арматураланған, төмен қысымды, D 38 мм, 3 атм, 30 м Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 30 метр, Ф-38 мм Сибртех 67318 төмен қысымды спиральды арматураланған шланг 3 атмосфераға дейінгі қысымға есептелген. Сорғылармен / сорғы станцияларымен бірге бұл елде немесе саяжайда сумен жабдықтау жүйесін құруға мүмкіндік береді. Сондай-ақ, шлангты тағамдық емес және техникалық сұйықтықтарды тасымалдау, ауаны баптау және желдету жүйелеріндегі суды бұру үшін пайдалануға болады.АртықшылықтаРыжоғары сапалы май мен бензинге төзімді ПВХ-дан жасалған және арматураланған, бұл оның жоғары ресурсын қамтамасыз етеді.Құрамында қоршаған ортаға зиянды заттар жоқ, сондықтан оны ауыз суды тасымалдау үшін пайдалануға болады.Гофрленген құрылымының арқасында ол зақымдану қаупінсіз қысуға, иілуге және созылуға төтеп бере алады.-5 градустан +40 градусқа дейінгі температурада пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 30 м |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2.5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 220 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 700 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 700 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 7.2 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6703-Шланги спиральные армированные напорные |
| Диаметрі | 1/2 дюйм |
| Максималды қысым | 3 атм |
| Материал | ПВХ |
| Пайдалану температурасы | -5-тен +40°С-қа дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4606800051578 |
- Бағасы: 20 683 ₸

