
Спиральді шланг, арматураланған, тегеурінді-сорғыш, D 38 мм, 10 атм, 15 м Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 10 метр, Ф-38 мм Сибртех 67344 спиральді арматураланған қысымды сорғыш шланг өнеркәсіпте, жеке шаруашылықтарда және саяжайда 10 атмосфераға дейінгі қысыммен қолданылады. Сумен жабдықтау жүйелерін құру кезінде суасты және вакуумдық сорғылармен бірге қолданылады. Әртүрлі тығыздықтағы сұйық тағамдық өнімдерді (майлар, тартылған ет, шырындар, майонез, балмұздақ, спирт 25%—ға дейін және т.б.) айдау, сусымалы тағамдық және техникалық заттарды - ұнды, жармаларды, тыңайтқыштарды және т.б. тасымалдау үшін оңтайлы. Сондай-ақ шлангты тазалау, желдету және ауаны баптау жүйелеріне қосуға болады.Артықшылықтарышланг бензинге, майларға және ультракүлгін сәулелерге бейтарап жоғары сапалы және ұзаққа созылатын ПВХ материалынан жасалған.Арматуралаушы қабат қысымды-сорғыш жеңнің жоғары ресурсына кепілдік береді.Гофрленген құрылым шлангты икемді етеді, деформация қаупінсіз ұзақ иілу, созылу және қысу жүктемелеріне төтеп беруге мүмкіндік береді.ПВХ-шланг -5-тен +40 градусқа дейінгі температурада жұмыс істей алады.Бұйымның құрамында зиянды заттар жоқ, сондықтан адамдарға және қоршаған ортаға зиян келтірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 15 м |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2.8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 650 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 650 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 4.65 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6703-Шланги спиральные армированные напорные |
| Диаметрі | 1/2 дюйм |
| Максималды қысым | 10 атм |
| Материал | ПВХ |
| Пайдалану температурасы | От -10 до +55°С |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4606800051660 |
- Бағасы: 13 734 ₸

