
Рулетка векторы 5 м х 25 мм, қалыңдатылған тор, магнитті ілмек, резеңкеленген Барс корпусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс векторы 32542 рулеткасы 5 м х 25 мм қалыңдатылған тормен және резеңкеленген корпустағы магниттік ілгегі бар, сызықтық өлшеулер кезінде қолданылады. Шаруашылықта және құрылыс алаңында дайындамалардың, конструкциялардың және т.б. өлшемдерін есептеу үшін таптырмас.Артықшылықтарықорпус ABS пластиктен жасалған және соққыдан қорғауды қамтамасыз ететін резеңке қаптамасы бар.Рулетка механизмінің беріктігіне 60 Mn болаттан жасалған жұмыс серіппесі кепілдік береді.Кенептің жоғары ресурсы оның қалыңдатылуына және ені 25 мм болуына байланысты қол жеткізіледі.Кенептегі магниттік ілмек металл беттермен бекіту мүмкіндігін қамтамасыз етеді.Кенеп ақ бояумен жабылған және өлшеу нәтижелерін оқуды жеңілдететін үлкен масштабқа ие.Рулетка жұмыс істеуге және тасымалдауға ыңғайлы болу үшін нейлон баумен және қысқышпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.256 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 325-"СИБРТЕХ" және "БАРС" қалталы рулеткалары |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996126524 |
- Бағасы: 1 534 ₸

