
Құрама тістеуіктер 180 мм, хром-ванадий, Барыстың екі компонентті тұтқалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 180 мм, хром-ванадийден жасалған, екі компонентті тұтқалары бар Барс 16997 құрама тістеуіктері әртүрлі пішіндегі бөлшектерді ұстауға, майыстыруға және ұстауға мүмкіндік береді. Жабдықты баптау, конструкцияларды монтаждау және т.б. кезінде слесарлар мен монтажшыларға пайдалы болады.Артықшылықтарыбас материалы — құралдың беріктігі мен сенімділігіне кепілдік беретін жоғары сапалы соғылған және шыңдалған хром-ванадийлі болат.Тістеуіктердің болат бөліктері коррозияға қарсы жабынмен өңделеді және тегістеледі, бұл олардың қызмет ету мерзімін арттырады.Екі компонентті эргономикалық тұтқалар қолға ыңғайлы орналасады және жұмысты ыңғайлы етеді.Тұтқалар тістеуіктердің қолыңыздан сырғып кетуіне жол бермейтін соққыға төзімді ұстағыштармен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Салмақ | 0.229 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | БАРС |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120522 |
- Бағасы: 2 212 ₸

