
Түзу ұзын тістеуіктер 200 мм, хром-ванадий, Барыстың екі компонентті тұтқалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
200 мм екі компонентті тұтқалары бар хром-ванадийден жасалған Барс 17196 түзу ұзын тістеуіктері жету қиын жерлерде монтаждау-монтаждау жұмыстарын орындауға арналған. Олар сымдарды, гайкаларды, шегелерді және басқа да ұсақ бөлшектерді ұстауға мүмкіндік береді. Ұзын тістеуіктер жабдықты монтаждау және бөлшектеу, электрониканы, машиналарды және көлік құралдарын жөндеу үшін қолданылады. Олар құрылыс алаңында, үйде, саяжайда немесе гаражда ыңғайлы болады.Артықшылықтарықұрал берік және берік, себебі ол маймен шыңдалған соғылған хром-ванадийлі болаттан жасалған.Ұзын тістеуіктермен жұмыс істеу ыңғайлы — екі бөліктен тұратын эргономикалық тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді.Тұтқаларға тіреулер жұмыстарды орындау кезінде қолдың сырғып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Салмақ | 0.24 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | БАРС |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120553 |
- Бағасы: 1 955 ₸

