
Бүйір кескіштер 180 мм, хром-ванадий, Барыстың екі компонентті тұтқалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқалары бар Барс 17598, 180 мм классикалық бүйірлік кескіштер слесарлық және жөндеу-монтаждау жұмыстарын жүргізуге арналған: сымдарды, кабельдерді, сымдарды және шегелерді кесуге арналған. Олар жеке шеберханаларда немесе құрылыс алаңында пайдалы болады, жаңадан бастаған шеберге ғана емес, кәсіпқойға да пайдалы болады. Артықшылықтары Жақтардың жоғары беріктігіне дайындау материалы — майда шыңдалған соғылған CrV болаты есебінен қол жеткізіледі. Коррозияға қарсы жабын металл бөлшектерді сынудан қорғайды және құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Сырғанауға қарсы жабыны бар екі компонентті эргономикалық тұтқалар сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Салмақ | 0.294 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | БАРС |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120577 |
- Бағасы: 2 265 ₸

