
Ауыспалы қысқыштар 250 мм, хром-ванадий, Барыстың екі компонентті тұтқалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм, хром-ванадийден жасалған, екі компонентті тұтқалары бар ауыспалы қысқыштар Барс 15700 монтаждау және слесарлық жұмыстарды орындау кезінде кеңінен қолданылады. Бұл әртүрлі өлшемдегі кілттерді алмастыратын әмбебап құрал. Қысқыштар дайындамаларды бекіту, гайкаларды бұрап алу, құбырлар мен әртүрлі бөлшектерді қысу және ұстау үшін қолданылады. Артықшылықтары Жоғары ресурс және беріктік — құрал маймен сөндірілген соғылған хром-ванадийлі болаттан жасалған. Коррозияға қарсы жабын — жұмыс бөліктері тоттан сенімді қорғалған. Сенімді тұтқа — резеңке ендірмелері бар тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Салмақ | 0.438 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 31 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 275 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 92 мм |
| Бренд | БАРС |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120584 |
- Бағасы: 3 791 ₸

