
Ауыспалы қысқыштар Nickel (ақ) 250 мм, хром-ванадий, екі компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм, хром-ванадийден жасалған, екі компонентті тұтқалары бар, ауыстырылатын қысқыштар Matrix 15701 монтаждау және монтаждау жұмыстарында кеңінен қолданылады. Бұл әртүрлі өлшемдегі кілттерді алмастыратын әмбебап құрал. Қысқыштар дайындамаларды бекіту, гайкаларды бұрап алу, құбырлар мен әртүрлі бөлшектерді қысу және ұстау үшін қолданылады. Артықшылықтары Жоғары ресурс және беріктік — құрал маймен сөндірілген соғылған хром-ванадийлі болаттан жасалған. Никельмен қапталған — жұмыс бөліктері тоттан сенімді қорғалған. Сенімді тұтқа — резеңке ендірмелері бар тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.465 кг |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 29 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 62 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120591 |
- Бағасы: 2 969 ₸

