
Рулетка Кварц, мөлдір корпус, амортизатор, 3 м х 16 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 3 м х 16 мм кенеп, мөлдір корпусы, амортизаторы бар Sibrtech кварц 32520 рулеткасы конструкциялардың, құрылыс материалдарының және т.б. ұзындығын өлшеуге пайдалы болады. Құрылыс алаңында, гаражда, шеберханада және тұрмыста қажет болады.Артықшылықтарысынғыштығы мен сенімділігі — амортизаторы бар поликарбонаттан жасалған корпус сыртқы әсерлерден қорғалған және таспа тез қайтарылған жағдайда бұзылмайды.Жету қиын жерлерде жұмыс істеу — кенептің ені 16 мм.Жылжымалы ілмек True-zero — өлшеу дәлдігін арттыру үшін ілмектің қалыңдығы өтеледі.Ыңғайлы қаптама — рулетка картоннан жасалған ілулі картада келеді.Қауіпсіз пайдалану — рулетканы жұмыс кезінде құлап кетпес үшін оны білезіктен іліп қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 60 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.117 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 325-"СИБРТЕХ" және "БАРС" қалталы рулеткалары |
| Ұзындығы | 3 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 16 мм |
| Штрих-код | 4044996126005 |
- Бағасы: 593 ₸

