
Рулетка Кварц, мөлдір корпус, амортизатор, 5 м х 25 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 5 мх 25 мм кенеп, мөлдір корпусы, амортизаторы бар Sibrtech кварц 32522 рулеткасы конструкциялардың, құрылыс материалдарының және т.б. ұзындығын өлшеуге пайдалы болады. Құрылыс алаңында, гаражда, шеберханада және тұрмыста қажет болады.Артықшылықтарысынғыштығы мен сенімділігі — амортизаторы бар поликарбонаттан жасалған корпус сыртқы әсерлерден қорғалған және таспа тез қайтарылған жағдайда бұзылмайды.Жылжымалы ілмек True-zero — өлшеу дәлдігін арттыру үшін ілмектің қалыңдығы өтеледі.Ыңғайлы қаптама — рулетка картоннан жасалған ілулі картада келеді.Қауіпсіз пайдалану — рулетканы жұмыс кезінде құлап кетпес үшін оны білезіктен іліп қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 70 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 325-"СИБРТЕХ" және "БАРС" қалталы рулеткалары |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996126029 |
- Бағасы: 1 045 ₸

