
Рулетка Кварц, мөлдір корпус, амортизатор, 10 м х 25 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 10 мх 25 мм кенеп, мөлдір корпусы, амортизаторы бар Sibrtech кварц 32524 рулеткасы конструкциялардың, құрылыс материалдарының және т.б. ұзындығын өлшеуге пайдалы болады. Құрылыс алаңында, гаражда, шеберханада және тұрмыста қажет болады.Артықшылықтарысынғыштығы мен сенімділігі — амортизаторы бар поликарбонаттан жасалған корпус сыртқы әсерлерден қорғалған және таспа тез қайтарылған жағдайда бұзылмайды.Жылжымалы ілмек True-zero — өлшеу дәлдігін арттыру үшін ілмектің қалыңдығы өтеледі.Ыңғайлы қаптама — рулетка картоннан жасалған ілулі картада келеді.Қауіпсіз пайдалану — рулетканы жұмыс кезінде құлап кетпес үшін оны білезіктен іліп қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 95 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.458 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 325-"СИБРТЕХ" және "БАРС" қалталы рулеткалары |
| Ұзындығы | 10 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996126043 |
- Бағасы: 1 912 ₸

